Degryse ergert zich dood aan deze twee spelers van Club Brugge

Binnenland
door Admin
zondag, 10 september 2017 om 20:05
marcdegryse
Club Brugge ging zaterdagavond met 2-1 onderuit op het veld van een sterk Moeskroen. Analist Marc Degryse zag dat blauw-zwart het niet al te best deed en toont zich kritisch voor twee spelers in het bijzonder.
“Ik kan me enorm ergeren aan spelers die ontzettend vaak buitenspel lopen. Bij Wesley en Diaby was dat tegen Moeskroen het geval. Je kan wel eens offside lopen, maar Wesley en Diaby keken in vier gevallen niet eens naar de verdediging van de tegenstander. Een kwestie van feeling”, toonde Degryse zich hard bij Play Sports.
Diaby en Wesley vormden zaterdag de aanval bij Club Brugge. Voor de interlandbreak deden ze het nog prima tegen Standard, in en tegen Moeskroen hadden beide heren het een pak moeilijker.
Tags: Club Brugge, Ivan Leko, Marc Degryse
loading

Loading