Philippe Clement wordt genoemd als mogelijke nieuwe coach van
Sparta Praag. De Tsjechische topclub heeft volgens Het Nieuwsblad haar interesse kenbaar gemaakt bij de Belgische trainer, die momenteel zonder club zit.
De 51-jarige Clement is sinds zijn ontslag bij het Schotse Rangers FC een vrije man. Hoewel hij sindsdien regelmatig genoemd werd bij diverse clubs, bleef een nieuwe uitdaging uit. Sparta Praag wil daar mogelijk verandering in brengen.
De club, die behoort tot de top van het Tsjechische voetbal en regelmatig Europees actief is, is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en bekijkt momenteel verschillende pistes. Clement is één van de profielen die intern besproken wordt.
Van formele onderhandelingen is op dit moment nog geen sprake. Het is ook nog maar de vraag of Clement zelf interesse heeft in een avontuur in Tsjechië. Volgens Het Nieuwsblad blijft het voorlopig bij verkennende contacten.
Clement was eerder succesvol als coach bij Club Brugge, Genk en AS Monaco. Een overstap naar Sparta Praag zou zijn eerste trainerservaring in Oost-Europa betekenen.