
De Proximus League, de eerste klasse B, neemt een opmerkelijke maatregel. Het is een maatregel die de clubs alvast heel blij zal maken.
Er zullen namelijk geen wedstrijden meer gespeeld worden op zondagmiddag om 12.30 uur. Voortaan worden matchen enkel nog gespeeld op vrijdag 20u30, op zaterdag om 17 uur en 20u30 en op zondag om 16 uur.
“De beslissing van de Pro League en Proximus om de programmatie van de wedstrijd te wijzigen, is het gevolg van een eerste gezamenlijke analyse van het verloop van de Proximus League en beantwoordt aan de wens van de clubs, die hun voorkeur hebben uitsproken voor het wedstrijdschema waarbij wedstrijden worden ingepland op zaterdag ofwel in de vooravond ofwel ’s avonds”, luidt het in een persbericht.
Populair Nieuws
Net Binnen

Degryse snoeihard voor coach van Belgische topclub: "Hij haalt er absoluut niet genoeg uit"

Vitor Bruno absoluut niet te spreken over Marc Coucke'

'Vitor Bruno en Anderlecht-bestuur op ramkoers'

'Real Madrid haalt droomtarget van Mourinho bij Arsenal'

'Manchester United hakt knoop door over ontslag Carrick'







