Belangrijk nieuws over overname van Club Brugge: 'Het gebeurt niet'

Dinsdag 21 november 2023 - 07:00 I
door Redactie
Er komt voorlopig geen overname van Club Brugge. Eerdere berichten dat de verkoop dit jaar nog rond zou zijn, worden nu tegengesproken door Het Laatste Nieuws.
HLN schrijft: "De Belgische aandeelhouders hebben ook nooit een termijn op gekleefd op de overname. Zij zoeken vooral naar een partij die zowel sportief als financieel een meerwaarde biedt aan Club Brugge."
In de zomer van 2021 verwierf de Amerikaanse investeringsmaatschappij Orka Capital ruim 23 procent van de aandelen. Orkila had 30 miljoen euro betaald voor die aandelen en pompte nog eens 20 miljoen in de club. Er zou op dit moment vooral Amerikaanse geïnteresseerden zijn in een overname. Club Brugge zal in ieder geval in 2023 nog niet van eigenaar veranderen.