Anderlecht is al enkele seizoenen de weg kwijt. Toch denkt ex-speler Jonathan Legear dat het wel goed zal komen met paars-wit.
"Als de club weer stabiel is en Kompany met een envelop van 20 of 30 miljoen de transfermarkt op kan gaan, dan komt het vanzelf goed. Ik ben zeker dat alle spelers die Anderlecht momenteel haalt, niet zijn eerste keuze zijn", zo zegt Legear in Het Laatste Nieuws.
"Dan is het lastig om resultaten te halen. Al moet hij er vier of vijf jaar over doen, Kompany zal Anderlecht terugbrengen waar het hoort. Ik denk dat ze de juiste formule hebben gevonden, maar Anderlecht moet de fouten die Coucke maakte, eerst nog rechtzetten. Daardoor moeten ze jammer genoeg jongens als Doku laten gaan."
![]() |
22:50 | Anderlecht-fans scherp voor eigen speler ondanks zege: "Het wordt gênant" ( 546 ) |
![]() |
22:15 | 'Club Brugge moet extreem hoge transfersom betalen voor Joshua Zirkzee' ( 1107 ) |